تور مشهد با هتل نیکو در مشهد

هتل نیکو مشهد هتلی شگفت انگیز و مقرون به صرفه

 

هتل نیکو در مشهد یکی از هتل های یک ستاره در شهر مشهد محسوب می شود که در سال ۱۳۵۸ ساخته شده است. این هتل شامل ۱۰ طبقه است و اتاق های دو تخته، سه تخته و همینطور چهار تخته دارد. هتل نیکو مشهد به طور کلی از دسته هتل های کوچک در مشهد محسوب می شود.

معرفی هتل نیکو مشهد

هتل نیکو مشهد در فاصله ۱۰ متری صحن جامع رضوی قرار دارد. یکی از ویژگی های خاص هتل این است که ۵۰ درصد اتاق های آن مشرف به حرم مطهر امام رضا هستند.

اتاق های هتل نیکو مشهد دارای سرویس بهداشتی بسیار لوکس است، حمام از بخش بهداشتی جداگانه طراحی شده است. یخچال های دو درب و همینطور تلویزیون های کوچک از وسایل مشترک در تمامی اتاق ها هستند. سیستم تهویه مطبوع این هتل به تازگی نصب شده است و بسیار اتوماتیک و مدرن است. رستوران و بوفه ای که در هتل نیکو مشهد قرار دارد در حدود ۱۲۰ نفر ظرفیت را پوشش می دهد. این اتاق ها آماده پذیرش زائرین مختلف هستند.

به طور کلی هتل نیکو مشهد دارای ۶۰ اتاق است که ۳۲ اتاق آن دقیق به فضای حرم مشرف است. قطعاً برای اقامت در این اتاق ها باید هزینه بیشتری پرداخت شود البته این هزینه قابل پرداخت است و تفاوت بالایی را شامل نمی شود.

هتل نیکو در مشهد

اطلاعات ضروری هتل نیکو مشهد

ورودی هتل به صورتی است که در ابتدا باید وسایل خود را به بخش امانات بسپارید، در واقع در اتاق های هتل بخش خاصی برای حفاظت از وسایل شما در نظر گرفته نشده است.این هتل به نسبت امکاناتی که عرضه می کند از هزینه مناسبی برخوردار است. در واقع در هتل می توانید به سادگی از سرویس های گردش درون و برون شهری استفاده کنید.

شما می توانید در اتاق خود به صرف غذا مشغول شوید و یا از رستوران هتل برای صرف غذا استفاده کنید. دقت کنید که تمامی امکانات هتل برای عموم مسافران فراهم شده است بنابراین هیچ گونه کاستی پیش روی شما قرار نخواهد گرفت.

موضوع بعدی در خصوص رزرو هتل نیکو مشهد است در واقع شما می توانید رزرو را به صورت تلفنی و یا اینترنتی انجام دهید در هر دو روش توضیحات در خصوص شرایط ورود و خروج و هزینه اقامت برای شما به طور دقیق توضیح داده می شود.

هتل نیکو در مشهد

طرح های تخفیف هتل نیکو مشهد

هتل نیکو در مشهد از دسته هتل هایی است که در ایام تابستان و زمستان یک سری طرح های تخفیف را برای شما فراهم می کند شما می توانید با استفاده از این طرح ها هزینه خود را بسیار کاهش دهید. در نظر داشته باشید که هزینه اقامت هتل نیکو در مشهد در فصل های مختلف سال عموماً متفاوت اعلام می شود. بنابراین بهتر است قبل از رزرو از قیمت روز آن مطلع باشید.

هتل نیکو در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *