تور مشهد با هتل عارف مشهد

اقامتی راحت را در هتل عارف مشهد تجربه کنید

 

محل اقامت در هر شهری برای مسافرت از جمله مهمترین عوامل لذت بخش بودن سفر است. هتل عارف یکی از هتل های دوستاره مشهد است که دارای سابقه طولانی در امر هتلداری می باشد. هتل عارف مشهد از جمله هتل های نزدیک به حرم مطهر می باشد. این هتل همچنین دارای امکاناتی مناسب برای مسافران بوده و قیمت آن نیز بسیار مقرون به صرفه و مناسب است. این هتل برای کسانی که می خواهند سفرشان با کمترین هزینه همراه باشد بسیار مناسب است.

هتل عارف مشهد

شرایط اقامتی در هتل عارف

هتل عارف از جمله هتل آپارتمان های مشهد است که دارای سوییت هایی مجهز و مشرف به حرم مطهر می باشد. هتل عارف مشهد دارای ۱۵ سوییت و آپارتمان یک خوابه جهت اسکان است. سوییت های این هتل آپارتمان دارای ظرفیت های گوناگون و با شرایط مختلف است. هزینه اسکان در سوییت های این هتل بسیار پایین تر از هتل های اطراف مشهد می باشد. سوییت های این هتل دارای تخت های دونفره و تک نفره برای استفاده گردشگران و مسافران با تعداد مختلف می باشد. طراحی سوییت های این هتل بسیار مناسب و با ویژگی های خاصی است که می توان راحتی و امکانات مناسب از جمله ویژگی های این هتل دانست.

موقعیت مکانی هتل عارف

موقعیت مکانی هتل عارف جزو بهترین موقعیت های مکانی می باشد. این هتل در فاصله ای در حدود ۲۰ دقیقه ای از حرم مطهر قرار دارد که به راحتی می توانید پیاده در طول شبانه روز به سمت حرم بروید. علاوه بر نزدیکی هتل به حرم اطراف این هتل پر از مراکز تجاری و مجتمع های تفریحی است که می توانید از آن ها نیز استفاده کنید. از جمله بازار های مهم که این هتل در نزدیکی آن قرار دارد بازار رضا مشهد است که از جمله قدیمی ترین و سنتی ترین بازار های مشهد بوده و دارای سبکی خاص در معماری می باشد. شاید بهترین ویژگی این هتل را موقعیت عالی آن در قلب شهر مشهد مقدس و در نزدیکی حرم مطهر امام رضا (ع) دانست. آدرس دقیق این هتل کوچه شمشاد، ضلع جنوبی بازار رضا مشهد می باشد.

هتل عارف مشهد

امکانات هتل عارف

هتل عارف مشهد با توجه به شرایط اقامتی و هزینه دریافتی دارای امکانات قابل ملاحظه ای است. امکانات این هتل شامل اینترنت در لابی و اتاق ها، رستوران، تلویزیون و خشکشویی می باشد. از جمله مهمترین امکانات این هتل می توان به اینترنت پر سرعت در اتاق ها و سوییت های این هتل اشاره کرد. همچنین انواع وسایل و لوازم راحتی از جمله تخت و تلویزیون در سوییت های این هتل فراهم می باشد.

با توجه به هزینه اقامت و موقعیت مکانی هتل عارف این هتل از جمله معقول ترین و به صرفه ترین هتل های مشرف به حرم مطهر در شهر مشهد می باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *