تور مشهد با هتل طرقبه ی مشهد

معرفی مشخصات ویژه هتل طرقبه ی مشهد

 

هتل طرقبه ی مشهد در دامنه رشته کوه بینالود قرار دارد. این هتل در منطقه ای ییلاقی و بسیار خوش آب و هوا قرار گرفته است. این هتل بزرگ آنقدر زیباست که در سال هزاران گردشگر را به سمت خود می کشاند. مساحت هتل طرقبه ی مشهد ۳۱۰۰۰ متر مربع است.

معرفی هتل طرقبه ی مشهد

هتل طرقبه ی مشهد دارای ۳۱۷ اتاق است، این اتاق ها کاربری های مختلفی دارند. آپارتمان، سوئیت های لوکس، کانکت های دو تخته مجهز و همینطور اتاق های فولبرد چند تخته از ویژگی های خاص اتاق های هتل طرقبه هستند. در هر اتاق سرویس بهداشتی با تمامی امکانات، تلویزیون، یخچال و همینطور سیستم مرکزی ویدیو قرار دارد. سیستم های گرمایشی و سرمایشی اتاق به شکل کاملاً مجهز است.

در هتل طرقبه ی مشهد مدرن ترین سیستم های رفاهی و همینطور فضای سبز قرار دارد. شما می توانید در زمین بازی کودکان و همینطور میدان های ورزشی ساعات متفاوتی را برای خود رقم بزنید. هتل طرقبه دارای کارکنانی مجرب و پرسنل بسیار مهربان و دلسوزی است.

در این هتل می توانید بهترین خاطرات را برای خود رقم بزنید.

هتل طرقبه ی مشهد

اطلاعات ضروری هتل طرقبه ی مشهد

حال می خواهیم فاصله هتل طرقبه ی مشهد تا مکان های مهم را بررسی کنیم.

فاصله هتل تا ییلاق شاندیز حدود ۲۲ کیلومتر است.

این هتل تا ییلاق طرقبه تنها ۲ کیلومتر فاصله دارد و سیستم های گردش درون و برون شهری برای این مسیر از سمت هتل فراهم شده است.

رستوران شاندیز ارم یکی از مشهورترین رستوران های مشهد است که ۲۴ کیلومتر تا هتل فاصله دارد. شما می توانید هتل طرقبه ی مشهد یکی از بزرگترین و لوکس ترین هتل های مشهد تصور کنید. در نظر داشته باشید که امکانات داخلی هتل طرقبه به صورتی است که تمامی افراد بتوانند از آن بهرمند شوند.

وضعیت دید هتل طرقبه به سمت دشت و کوه است. این هتل در ۴ طبقه ساخته شده است و حدود ۱۲۰۰ تخت دارد. ظرفیت لابی هتل ۸۰ نفر است.

این هتل در محدود طرح ترافیک قرار دارد.

هتل طرقبه ی مشهد

امکانات ویژه هتل طرقبه ی مشهد

هتل طرقبه ی مشهد دارای رستوران با گنجایش ۱۰۰۰ نفر است، در این هتل ۲۰۰ ماشین در بخش پارکینگ به صورت رایگان جای داده می شود. اینترنت در لابی رایگان است. هتل طرقبه فعلاً استخر ندارد. نرخ اقامت یک شب در هتل طرقبه عموماً بر اساس مهمان خارجی عرب زبان و غیر عرب زبان تعیین می شود. کودکان زیر ۲ سال رایگان و کودکان زیر ۵ سال با هزینه نیم بها همراه هستند.

دقت کنید که برای اقامت در هتل طرقبه باید در ایام خاص سال اقدام به رزرو کنید. تیم های مشاور ما در این زمینه به شما یاری می رسانند.

با رزرو اینترنتی این هتل می توانید از طرح های تخفیف آن بهرمند شوید.

هتل طرقبه ی مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *