تور لحظه آخری مشهد با هتل شمالی مشهد

اقامت در هتل شمالی مشهد در خیابان امام رضا

 

هتل شمالی مشهد را می توان برای اقامت چند روز و چند شب در شهر زیارتی مشهد انتخاب کرد. امکاناتی مختلفی در این هتل برنامه ریزی شده است که از بارزترین آن ها استفاده از اینترنت به صورت رایگان در لابی است.

هتل شمالی مشهد

در میان اقامتگاه های مختلف و گوناگون شهر مشهد می‌ توان از اقامتگاهی مناسب به عنوان هتل آپارتمان در خیابان امام رضا نام برد. نام این هتل آپارتمان، هتل شمالی مشهد می باشد که در میان هتل های دو ستاره این شهر مقدس جای گرفته است. جالب تر از آن اینکه این هتل از اقامتگاه های تازه تأسیس شده در مشهد مقدس شناخته می‌شود و از نما و موقعیت شمالی برخوردار است.

 از مهم‌ ترین ویژگی‌ های دیگر این هتل آپارتمان می‌ توان به نزدیک بودن آن به بارگاه امام رضا اشاره کرد. تنها می‌ توان با ۱۵ دقیقه پیاده روی خود را به مکان حرم امام رضا رساند. از دیگر جاذبه‌ های این هتل که می‌ تواند برای مراجعه‌ کنندگان جذاب باشد فضای دل باز با نور کافی می باشد. در زمان سفر به مشهد مقدس پیشنهاد می‌ شود هتل آپارتمان شمالی مشهد را رزرو نمایید و از امکانات و خدمات این اقامتگاه بیشترین استفاده را ببرید.

هتل شمالی مشهد

قیمت هتل شمالی مشهد

در زمان مسافرت افراد به موارد مختلفی اهمیت می دهند که یکی از آن ها هزینه های جاری سفر می باشد. با توجه به این موضوع قیمت موارد مختلفی از جمله بلیط رفت و برگشت به مقصد و هزینه اقامتگاه برایشان از موارد مهم و ضروری محسوب می شود. در سفر به مشهد مقدس شاید این دغدغه برای افرادی که هزینه های سفر برایشان مهم است کمتر باشد چرا که اقامتگاه های مناسبی وجود دارد که از قیمت مناسبی نسبت به خدماتشان برخوردارند.

 به عنوان مثال هتل شمالی مشهد یکی از این موارد محسوب می شود. با توجه به این که این هتل در لیست هتل های دو ستاره قرار گرفته است از قیمت به مراتب مناسبی نیز برخوردار است و این موضوع از ویژگی های این هتل شناخته می شود؛ بنابراین اگر نگران مکان و اقامتگاه مناسب با قیمت به صرفه هستید ما به شما هتل شمالی در مشهد مقدس را پیشنهاد می کنیم.

هتل شمالی مشهد

امکانات مختلف در هتل شمالی مشهد

هتل شمالی مشهد از چند امکان مهم و ضروری برخوردار است. اغلب این امکانات به دو دسته امکانات عمومی و ورزشی تقسیم بندی می شوند. تاکسی سرویس یکی از امکانات رفاهی این هتل محسوب می شود. امکان استفاده از اینترنت رایگان در لابی نیز از دیگر مواردی است که می تواند رضایت اقامت کنندگان در این هتل را فراهم نماید.

 اما از دیگر امکانات عمومی این هتل دو ستاره می توان به وجود رستوران با تنوع غذایی اشاره کرد. از مهم ترین امکانات این هتل می توان به وجود نمازخانه برای مسافران و زائران اشاره کرد. هتل شمالی در مشهد به برخی از مکان‌های مهم و ضروری از جمله مراکز خرید نزدیک است و تنها با چند دقیقه پیاده روی می توان به این مکان ها دسترسی یافت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *