تور لحظه آخری مشهد با هتل تام مشهد

هتل تام مشهد هتلی متفاوت و بی نظیر

 

هتل تام مشهد یک هتل آپارتمان مناسب در مشهد محسوب می شود که نزدیک به حرم قرار دارد. این هتل کلیه خدمات ویژه برای مسافران را رعایت می کند. شما می توانید در هتل تام مشهد بهترین لحظات را برای خود فراهم سازید.

معرفی هتل تام مشهد

هتل تام مشهد دارای اتاق های یک خوابه چهار تخته، سوئیت های دو تخته فولبرد، یک خوابه شش تخته فولبرد است. در این هتل می توانید بر طبق سلیقه خود به طور مجزا و یا خانوادگی اتاق رزرو کنید.

اقامت در هتل تام مشهد به طور کلی با سه وعده غذا صبحانه، ناهار و شام همراه است به این معنی که هزینه این سه وعده از شما اخذ می شود. شما می توانید غذا را در اتاق و یا در غذاخوری ویژه هتل صرف کنید.

اتاق های هتل تام بزرگ است و امکانات موجود در آن عموماً تکمیل است در واقع می توانید بهترین شرایط استراحت را برای خود فراهم سازید.اگر دقت کنید در فضای داخلی اتاق هیچ گونه سر و صدایی شنیده نمی شود، دیوار های اتاق به صورت دو جداره طراحی شده است و آرامش مطلقی در فضای داخلی اتاق دیده می شود.

شما می توانید در فضای داخلی اتاق به بازدید از مکان های مختلف شهر مشغول شوید.

هتل تام مشهد

قوانین هتل تام مشهد

در هتل تام مشهد مسافران باید پس از ساعت ۱۴ بعد از ظهر اتاق خود را تحویل بگیرند، به نوعی شرایط به این صورت است که قبل از ساعت ۱۲ ظهر هر گونه تخلیه صورت می پذیرد و پس از این ساعت می توان اینطور در نظر گرفت که یک شب اقامت بیشتر برای شما در نظر گرفته می شود.

خردسالان تا سن ۵ سال نیاز به پرداخت هزینه نخواهند داشت اما بیش از ۵ سال یک فرد عادی محاسبه می شود.

در نظر داشته باشید قوانین کنسل کردن رزرو هتل تام کمی سختگیرانه است به این معنی که اگر ۷۲ ساعت قبل از پذیرش اقدام به کنسل کردن رزرو خود کنید ک شب جریمه برای شما برآورد می شود و در صورتی که پس از ۷۲ ساعت اقدام به کنسل کردن رزرو خود کنید تمامی هزینه پرداخت شده شما باطل می شود بنابراین قبل از این که اقدام به رزرو هتل تام مشهد کنید از تاریخ سفر خود اطمینان حاصل کنید.

هتل تام مشهد

طرح های تخفیف رزرو هتل تام مشهد

طرح های تخفیف مختلفی پیش روی شما قرار گرفته است که می توانید از آن استفاده کنید، به طور کلی برای رزرو هتل تام مشهد می توانید در ایام خاصی از سال که هزینه ها تا حد زیادی کاهش می یابد اقدام به رزرو کنید. در نظر داشته باشید که هزینه های برآورد شده برای هتل تام با توجه به امکانات آن برآورد می شود.

هتل تام مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *