تور مشهد با هتل امیرکبیر در مشهد

 

معرفی هتل امیرکبیر مشهد و امکانات آن

 

با سفر به شهر مشهد مقدس اقامت در هتل امیرکبیر در مشهد می تواند مورد مناسبی باشد که هم قیمت مناسبی دارد و هم خدمات خوبی را ارائه می دهد. هتل امیرکبیر مشهد در فاصله نزدیکی از حرم قرار دارد و پذیرای مسافرانی است که به زیارت امام رضا (ع) آمده اند.

هتل امیرکبیر مشهد

هتل امیرکبیر در مشهد  هتلی دو ستاره است و در فاصله نزدیکی از باغ و آرامگاه نادری قرار دارد. برای رفتن به حرم مطهر امام رضا (ع) از این هتل تنها به ۱۵ دقیقه پیاده روی نیاز است که برای مسافرینی که به قصد زیارت به مشهد آمده اند رضایت بخش می باشد. برای رزرو این هتل دو ستاره می توانید به صورت اینترنتی اقدام کنید و تاریخ و مدت اقامتتان را در سایت مشخص کنید. بعد از درخواست رزرو مشخص کنید که کدام نوع از اتاق های آن را می خواهید و چه تعداد مسافر هستید.

مشخصات هتل امیرکبیر مشهد

با اقامت در هتل امیرکبیر در مشهد  برای رفتن به فرودگاه حدود ۲۵ دقیقه و راه آهن ۱۵ دقیقه زمان نیاز است. از امکانات این هتل می توان به سرویس فرنگی و ایرانی، لابی، رستوران، ترانسفر استقبال، تلویزیون، یخچال، نمازخانه، کافی شاپ و خدمات خانه داری اشاره کرد. خدمات رفاهی در اتاق های هتل سبب شده است رضایت مسافران جلب شود. زمان تخلیه اتاق ها ۱۲ و زمان تحویل اتاق به مسافران ۱۴ می باشد. با توجه به اینکه در چه زمانی و چه شرایطی رزرو را انجام داده اید قوانین کنسلی متفاوت خواهد بود.

هتل امیرکبیر در مشهد

موقعیت جغرافیایی هتل امیرکبیر مشهد

هتل امیرکبیر در مشهد در چهار راه شهدا، انتهای کوچه مخابرات قرار دارد. به دلیل نزدیکی این هتل با مراکز تجاری و خرید، مسافران زیادی برای اقامت آن را انتخاب می کنند. این هتل تا بازار رضا ۶ دقیقه با ماشین فاصله دارد و می توانید برای خرید و تهیه سوغاتی به آنجا بروید. فاصله این هتل تا مجتمع تجاری الماس شرق ۲۲ دقیقه، آرامگاه فردوسی ۴۷ دقیقه، پارک کوه سنگی ۱۹ دقیقه، فاصله تا سرزمین موج های آبی ۳۲ دقیقه، فاصله تا راه آهن ۷ دقیقه و تا پارک ملت مشهد ۲ دقیقه با ماشین می باشد.

اتاق های هتل امیرکبیر مشهد

آپارتمان های یک خوابه و دو خوابه در هتل امیر کبیر مشهد وجود دارد. در آپارتمان یک خوابه آن برخی دارای سه تخت و یک نفر اضافه هستند و برخی دارای چهار تخت و یک نفر اضافه می باشند. در آپارتمان های دو خوابه هتل امیرکبیر در مشهد برخی شامل چهار تخت و یک نفر اضافه و برخی دارای پنج تخت و یک نفر اضافه می باشند. امکانات رفاهی در این اتاق ها برای مسافران تدارک دیده شده است تا لحظات خوبی را سپری کنند، در این هتل صبحانه نیز به مسافران داده خواهد شد.

هتل امیرکبیر در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *