تور مشهد با هتل امین مشهد

معرفی دقیق هتل امین مشهد و روش های رزرو آن

 

هتل امین مشهد دارای ۶۶ اتاق است که به شکل استاندارد در فضاهای مختلف هتل ساخته شده اند. به طور کلی در این هتل ۴۲ اتاق دو تخته وجود دارد. امکانات ویژه هتل امین مشهد را به اتفاق مورد بررسی قرار می دهیم.

معرفی هتل امین مشهد

هتل امین مشهد شامل اتاق های دو، سه و چهار تخته است. از طرفی این هتل به شکل آپارتمان ساخته شده است و شما می توانید در طبقه مناسب با شرایط خود اقامت کنید. اتاق های هتل امین در مشهد شامل تلویزیون های LCD و همینطور کولرگازی هستند. سرویس های فرنگی و ایرانی که در هتل امین مشهد قرار دارد بسیار لوکس و بی نظیر است. امکان صرف غذا در رستوران، غذاخوری های هر طبقه و همینطور در اتاق ها فراهم شده است.

منویی پیش روی شما قرار می گیرد که شامل انواع غذاهای محلی و فرنگی است. در این هتل هیچ چیز کم ندارید. دقت کنید که تمامی مسائل در هتل برای شما طبق برنامه ریزی و سلیقه خودتان تهیه می شود.

پارکینگ و همینطور اینترنت رایگانی که در هتل امین وجود دارد سبب می شود که بسیاری از مسافران در این هتل احساس راحتی داشته باشند.

هتل امین مشهد

اطلاعات ضروری هتل امین مشهد

هتل امین مشهد تا حرم حدود ۶ دقیقه فاصله دارد، اگر بخواهید این مسیر را پیاده روی کنید باید ۱۵ دقیقه زمان صرف کنید. فاصله هتل امین مشهد تا بازار رضا با ماشین حدود ۱۰ دقیقه است. البته این مسافت به صورت پیاده روی به ۳۰ دقیقه افزایش می یابد.

از این هتل می توانید به مجتمع های خرید لوکس در مشهد به سادگی دسترسی داشته باشید خوشبختانه هتل امین در مشهد دارای سرویس گشت درون و برون شهری است که به شما اجازه می دهد به سادگی بیشترین بهره را از سفر خود ببرید.

دقت کنید که این هتل دارای لابی بسیار بزرگ و زیبا است. آسانسور هتل امین به صورت شبانه روز فعالیت می کند و از استانداردهای لازم برخوردار است. در این هتل دستگاه خودپرداز ویژه ای قرار گرفته است.

رستوران های هتل امین به صورتی طراحی شده اند که شما بتوانید در اتاق خود نیز سفارش را به ثبت برسانید. هتل امین پذیرش ۲۴ ساعته دارد و همینطور ترانسفرهای استقبال ویژه ای برای مهمانان شما فراهم می کند. دقت کنید که اینترنت در لابی در این هتل با بهترین سرعت همراه است.

هتل امین مشهد

رزرو هتل امین مشهد

برای رزرو هتل امین می توانید از طریق تیم های مشاور اقدام کنید، دقت کنید که تمامی هزینه ها در ابتدا از شما اخذ می شود بنابراین اگر قصد دارید رزرو خود را کنسل کنید بهترین گزینه این است که ۷۲ ساعت قبل از تایم تعیین شده این کار صورت گیرد پس از زمان تعیین شده کل هزینه شما ابطال خواهد شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *