تور مشهد و هتل آرام مشهد

 

آدرس و موقعیت مکانی هتل آرام مشهد

 

در شهر بزرگ مشهد به دلیل وجود حرم مطهر امام رضا (ع) که سالیانه حجم انبوهی مسافر را به سمت خود جذب می کند، هتل های زیادی ساخته شده است. یکی از این هتل ها که در جهت انجام خدمات به مسافرین ساخته شده، هتل آرام مشهد می باشد.

درباره هتل آپارتمان آرام مشهد

هتل آرام مشهد در خیابان دانشگاه مقابل هتل شیراز قرار گرفته است. فاصله این هتل آپارتمان تا حرم امام رضا (ع) با ماشین حدود ۱۲ دقیقه می باشد. هتل آپارتمان آرام در سال ۱۳۷۷ ساخته شده و آماده هر گونه خدمات به مسافران شهر مشهد مقدس می باشد. این هتل قوانینی دارد که به اختصار به بعضی از آنها در ذیل پرداخته شده است:

ساعت تحویل گرفتن اتاق ۱۴ و زمان تحویل آن ۱۲ می باشد. در صورتی که از قبل، در هتل آرام مشهد اتاق رزرو کرده باشید و اعلام کنسلی کنید، فقط هزینه شب اول محاسبه خواهد شد و مابقی مبلغ پرداختی باز خواهد گشت. همراه داشتن کارت ملی و شناسنامه هنگام پذیرش در این هتل آپارتمان الزامی است. پذیرش خانم های تنها نیز در این هتل بلامانع می باشد.

هتل آرام مشهد

امکانات هتل آرام مشهد

هتل آپارتمان آرام دارای ۱۲ باب اتاق می باشد و به صورت اتاق های یک خوابه (دو نفره) و دو خوابه (۴ نفره) هستند. هزینه برای کودکان ۲ تا ۱۲ ساله در صورتی که از سرویس های این هتل استفاده نکنند، به صورت نیم بهاء محاسبه می گردد. صبحانه به صورت رایگان ارائه می گردد. این هتل دارای پارکینگ سر پوشیده برای جذب و خدمات بیشتر به مسافران می باشد. تاکسی سرویس برای کسانی که خودرو ندارند و یا نمی خواهند از خودروی خود در سطح شهر استفاده کنند، درنظر گرفته شده است. هتل آرام مشهد به جهت جلب رضایت مشتریان خود مجهز به آسانسور می باشد. کسانی که به همراه خود پول و یا اشیاء گران قیمتی دارند می توانند آن ها را در صندوق امانات این هتل آپارتمان قرار دهند.

هتل آرام مشهد

موقعیت مکانی هتل آرام مشهد

موقعیت مکانی هتل ها در سطح شهر مشهد با یکدیگر فرق دارند. به عنوان مثال ممکن است هتلی به حرم نزدیک است اما از مراکز تفریحی یا پایانه های شهر دور است. هتل آرام مشهد در موقعیتی مناسب قرار گرفته که نسبت به تمامی مکان ها فاصله ای کمتر از یک ساعت دارد. این هتل فاصله ای ۱۲ دقیقه ای تا حرم با ماشین دارد. هتل آپارتمان آرام تا فرودگاه، ایستگاه راه آهن و ترمینال مسافربری مشهد با ماشین به ترتیب ۳۵، ۲۱ و ۳۹ دقیقه فاصله دارد. فاصله هتل آرام تا مراکز تفریحی مثل پارک کوهسنگی ۲۰ دقیقه، سرزمین موج های آبی ۲۹ دقیقه و موج های خروشان ۴۵ دقیقه با ماشین می باشد. هتل آرام مشهد دارای ۵۰ و ۹ دقیقه فاصله به ترتیب تا آرامگاه فردوسی و آرامگاه نادر شاه افشار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *