قیمت تور کرمانشاه به مشهد به صورت عادی و لحظه آخری

بررسی قیمت تور کرمانشاه به مشهد

 

قیمت تور کرمانشاه به مشهد

شهر مشهد هر ساله پذیرای جمع کثیری از زائران و گردشگرانی است که از شهرهای مختلف به آن سفر می کنند. وجود بارگاه ملکوتی حضرت امام رضا (ع) و تعداد زیاد مناطق تفریحی ، توریستی و تجاری در این کلان شهر باعث شده تا  این شهر به یکی از قطب های مذهبی ، تجاری ، توریستی  ایران تبدیل شود. سفر به این شهر از راه های هوایی و زمینی انجام می شود، اما قیمت تور کرمانشاه مشهد در تمام طول سال یکسان نیست.

قیمت تور کرمانشاه به مشهد

تور کرمانشاه به مشهد نیز مانند سایر تورها از عوامل مختلفی تاثیر می پذیرد و باعث می شود قیمت تور کرمانشاه به مشهد در طول سال تغییر کند. افراد به صورت شخصی یا با تورهای مسافرتی به این شهر سفر می کنند. مزیت تورهای مسافرتی نسبت به سفرهای شخصی در کاهش هزینه ها و استفاده از پتانسیل جمعی برای داشتن سفری بیاد ماندنی است ، سفرها و تورهای زمینی به ۲ صورت با قطار یا با اتوبوس انجام می شود. و سفرهای هوایی هم با هواپیماهای بزرگ مسافرتی ، یا هواپیماهای شخصی کوچک نیز انجام می شود.

قیمت تور کرمانشاه مشهد

تور کرمانشاه به مشهد در طول سال متغییر است ، عوامل اصلی این تغییر قیمت تور کرمانشاه مشهد عبارتند از : تراکم سفرها ، مناسبت ها و آب و هوای شهر مشهد و زمان سفر که بر قیمت تاثیر مستقیم دارند. در زمان تعطیلات و مناسبت های مذهبی به دلیل وجود زیارتگاه امام هشتم سفر به این شهر افزایش پیدا می کند، و در نتیجه قیمت های اماکن اقامتی و بلیط های وسایل نقلیه هم افزایش پیدا می کند ، در ایام پر تراکم سفر به این شهر ، ظرفیت تورها به سرعت پر می شود پس لازم است در تصمیم گیری سریع عمل کنید. قیمت تور کرمانشاه به مشهد می تواند از ۵۰۰ هزار تومان تا ۲ میلیون تومان متغییر باشد. پس از واریز وجه تور و ثبت‌نام قطعی مسافران ، یک نسخه از قرارداد تور در دفتر  تور تهیه و بایگانی می‌گردد. در صورت نیاز، مسافر یا نماینده مسافران می‌تواند با مراجعه به دفتر آن را دریافت کند .

فاکتور های دیگری که در قیمت تور کرمانشاه مشهد تاثیر گذار هستند عبارتند از :

  • هزینه محل اسکان
  • هزینه بازدید از مراکز تفریحی
  • تعداد افراد حاضر در تور
  • نوع وسیله نقلیه
  • مدت زمان اقامت
  • هزینه های مربوط به بیمه مسافران

هزینه محل اقامت

قیمت تور کرمانشاه به مشهد بسته به اینکه محل اقامت شما هتل باشد یا مسافرخانه و اینکه این هتل چند ستاره است هزینه اسکان شما متفاوت خواهد بود. دور بودن یا نزدیک بودن به مرکز شهر هم باعث تغییر قیمت هتل ها خواهد شد ، البته با تمام این موارد اکثر تورها با توجه به آشنایی که از قبل با مسئولان محل اقامت دارند سعی می کنند تخفیف های خوبی برای مسافران بگیرند.

هزینه وسیله نقلیه

یکی از عوامل اصلی تعیین کننده قیمت تور کرمانشاه به مشهد قیمت بلیط های هواپیمایی است که بسته  به نوع شرکت و زمان سفر از ۲۵۰ هزار تومان تا ۵۰۰ هزار تومان متغییر است. توجه داشته باشید که بعضی اوقات مسئولین تور از بلیط های چارتری و لحظه آخری استفاده می کنند تا قیمت تور کرمانشاه به مشهد پایین بیاید ، البته این نوع بلیط ها همیشه یافت نمی شوند. کرمانشاه و مشهد در فاصله ۱۱۶۰ کیلومتری از یکدیگر قرار دارند که مدت تخمینی پرواز میان ‌آن‌ها یک ساعت و نیم است البته این میزان ممکن است بسته به آب و هوا یا مسیرهای هوایی متغیر باشد.

قیمت تور کرمانشاه به مشهد

هزینه سفر از طریق اتوبوس از کرمانشاه به مشهد هم بین ۱۲۰ تا ۱۵۰ هزار تومان است این هزینه هم با توجه به زمان ، نوع انوبوس و شرایط تور ممکن است تغییر کند همچنین هزینه بلیط قطار نیز تفاوت کمی با اتوبوس دارد و در حدود ۱۴۵ هزار تومان می باشد. طی فاصله کرمانشاه به مشهد با قطار در حدود ۲۰ ساعت انجام می شود.اما در نهایت برخی از افراد سفر با قطار را به دلیل آزادی عمل بیشتر در طول سفر ترجیح می دهند . به همین دلیل باید زودتر تصمیم گرفت و بلیط قطار خود را رزرو کرد.

قیمت تور کرمانشاه مشهد

هزینه بازدید از مراکز تفریحی و توریستی :

عامل دیگر تاثیر گذار در تور کرمانشاه به مشهد تعداد مراکز تفریحی و توریستی که قرار است بازدید شود عامل دیگری برای قیمت تور محسوب می شود. تورها معمولا سعی می کنند به دلیل کاهش هزینه سفر از مراکز تفریحی در داخل شهر بازدید کنند و مراکزی که از شهر دور هستند در برنامه سفر خود قرار نمی دهند. اما در حالتی که این مراکز بیرون از شهر در مسیر رسیدن به مبدا یا مقصد باشد هم می توان از آنها بازدید کرد.

تعداد افراد حاضر در تور

هر چه تعداد افراد حاضر در تور زیاد باشند شانس گرفتن تخفیفات برای بازدید از مراکز تفریحی و توریستی افزایش پیدا می کند و باعث می شود تور کرمانشاه به مشهد کاهش پیدا کند، البته باید این نکته را در نظر داشت که تعداد زیاد افراد خود باعث مشکلاتی در هماهنگی و نظم سفر خواهد شد.

مدت زمان اقامت

 با بالا رفتن مدت زمان اقامت شما در این شهر علاوه بر هزینه اسکان هزینه های دیگری مثل حمل و نقل و تغذیه افزایش پیدا می کند درنتیجه قیمت تور کرمانشاه مشهد افزایش پیدا می کند ، اکثر تورهای زیارتی سیاحتی سعی می کنند این مدت زمان رفت ، اقامت و برگشت به این شهر نهایتا در ۷ روز انجام شود. تورهای کرمانشاه به مشهد هم معمولا ۴ تا ۷ روز طول می کشند تا قیمت تور کرمانشاه به مشهد افزایش پیدا نکند.

هزینه های مربوط به بیمه مسافران

تور های حرفه ای ، مسافران خود را بیمه می کنند تا اگر در طول سفر مخصوصا در زمانی که در وسیله نقلیه هستند حادثه ای رخ داد ، بیمه هزینه آنها را پرداخت کند. این عامل باعث افزایش هزینه ها خواهد شد ولی این هزینه ها زیاد نیستند. این مورد در برخی تورهای کرمانشاه به مشهد انجام می شود و باعث می شود قیمت تور کرمانشاه به مشهد افزایش ناچیزی پیدا کند.

 شرکت گردشگری ما سعی می کنند با ارائه بسته های متنوع تور از شهرهای مختلف به مشهد ، از جمله شهر کرمانشاه ، شرایط و سلایق مسافران و گردشگران عزیز را پوشش دهد ، برای اطلاع از آخرین قیمت تور کرمانشاه مشهد و تخفیفات ارائه شده با ما تماس بگیرد.