قیمت تورهای مسافرتی مشهد عادی و لحظه آخری

تجربه ی سفری دل پذیر با بهترین قیمت تور مشهد عادی و لحظه آخری

 

مشهد کلان شهر مذهبی ایران است که در شرق کشور ما واقع شده است. این شهر به دلیل مجاورت با حرم امام رضا و به علاوه جاذبه های توریستی و آب و هوایی مناسب، مسافران داخلی و خارجی زیادی دارد. قیمت تورهای مشهد طرفداران زیادی داشته طوری که تورهای هوایی و زمینی آن همواره پر مسافر است. تور مشهد از مبدأ تهران بیشترین حجم تور ها را داشته و در نتیجه تنوع گسترده ای دارد. البته شهرهایی هم چون اصفهان، شیراز و تبریز نیز معمولاً تقاضای زیادی دارند. از این رو قیمت تور مشهد تنوع زیادی داشته و می تواند بسیاری از افراد را مجذوب خود کند.

قیمت تور مسافرتی مشهد بزرگ ترین مقصد گردشگری ایران چقدر است ؟

تور مشهد قیمت مناسب شهری زیارتی است که هر ساله افراد زیادی به آن سفر می کنند. زیارت حرم امام رضا و خرید در بازار های جذاب و مراکز خرید این شهر عمده ترین کار گردشگران می باشد؛ اما این شهر جاذبه هایی هم چون شاندیز، طرقبه، کوه سنگی، آرامگاه فردوسی، آرامگاه نادر شاه و… را دارد. در نتیجه شما یک تجربه سیاحتی زیارتی بی نظیر در این شهر تجربه خواهید کرد. شما می توانید یکی از تورهای هوایی، زمینی و لحظه آخری مشهد را خریداری کرده و سفر کنید. در ادامه ما به بررسی قیمت تورهای مشهد و ویژگی های هر یک خواهیم پرداخت.

قیمت تور مشهد

تور هوایی مشهد

قیمت تور های مشهد به دلیل کوتاه بودن زمان پیمودن مسافت در بین مسافران بسیار محبوب است. قیمت تور مسافرتی مشهد هوایی بسیار متنوع است و با توجه به نوع هتل انتخابی، نوع پرواز و تعداد روزهای اقامت متغیر است. انواع هتل های پنج، چهار، سه، دو و تک ستاره در شهر مشهد با کیفیت های مختلف هستند. به همین دلیل قیمت تور مشهد محدوده قیمتی گسترده ای دارند. تور مشهد هوایی شامل بلیت هواپیما، ترانسفر فرودگاهی، اقامت هتل به همراه صبحانه است. شهر مبدأ، زمان مسافرت، شرایط اقتصادی سیاسی نیز در قیمت تور های مشهد دخیل هستند و باعث می شوند قیمت تورهای مسافرتی مشهد نیز تغییر قیمت داشته باشند.

به طور مثال اگر شما بخواهید از شهر تهران قیمت تور مسافرتی مشهد را در زمان خرداد ۹۷ خریداری کنید از ۳۰۰۰۰۰ تومان تا ۲۵۰۰۰۰۰ تومان در بازار موجود است. به طور مثال برای خرید تور مشهد با هتل های سه ستاره و سه شب اقامت هزینه ای در حدود ۳۵۰۰۰۰ تومان تا ۴۰۰۰۰۰ تومان باید در نظر بگیرید. تورهای چهار ستاره با سه شب اقامت، محدوده قیمتی از ۴۸۵۰۰۰ تومان تا ۶۹۰۰۰ تومان دارند. تور مشهد با سه شب اقامت و هتل پنج ستاره در محدوده از ۷۹۵۰۰۰ تومان تا ۱۵۹۵۰۰۰ تومان در بازار موجود است.

قیمت تورهای مشهد

تور زمینی مشهد

اگر به هر دلیلی نمی خواهید به صورت هوایی به قیمت تور های مشهدسفر کنید، می توانید از تور مشهد زمینی استفاده کنید. قیمت تورهای مسافرتی مشهد زمینی نسبت به هوایی کم تر و به صرفه تراست. به همین دلیل تورهای زمینی نیز طرفداران خاص خود را دارد. قطار شش تخته، چهار تخته، قطار پنج ستاره و قطار اتوبوسی در تور مشهد زمینی ارائه می شود. قیمت تور مشهد شش تخته، اتوبوسی، چهار تخته و قطار پنج ستاره به ترتیب افزایش می یابد. تور مشهد زمینی دارای بلیت رفت و برگشت، استقبال فرودگاهی، اقامت در هتل و منوی صبحانه است؛ مانند تور های هوایی، هتل های تور زمینی هم ۵ سطح دارند که با افزایش کیفیت هتل ها قیمت تور مسافرتی مشهد هم افزایش می یابد. البته بعضی از تورهای دارای صبحانه، ناهار و شام هستند و مدت زمان های اقامت هم می تواند در هریک متفاوت باشد؛ بنابراین تور مشهد قیمت مناسب با توجه به کیفیت هتل، نوع قطار، مدت اقامت و مبدأ سفر شما محدوده قیمت های مختلفی دارد.

اگر قصد خرید قیمت تورهای مشهد از مبدأ تهران را دارید از ۱۹۵۰۰۰ تا ۸۳۵۰۰۰ تومان در بازار موجود است. به طور مثال اگر می خواهید با قطار چهار تخته و هتل یک ستاره سفر کنید با ۲۳۰۰۰۰ تومان تا ۲۹۰۰۰۰ تومان می توانید به هدف خود برسید. تور مشهد با هتل سه ستاره و قطار ۴ تخته در محدوده ۲۲۰۰۰۰ تا ۳۸۰۰۰۰ تومان در بازار موجود است. هتل پنج ستاره و قطار چهار تخته در محدوده ۳۴۰۰۰۰ تا ۷۸۰۰۰۰ تومان در بازار موجود است.

تور مشهد قیمت مناسب

تور لحظه آخری مشهد

اگر به دنبال تور مشهد قیمت مناسب هستید پیشنهاد ما به شما تور لحظه آخری مشهد است. تور مشهد لحظه آخری به توری گفته می شود که آژانس های مسافرتی در روز های پایانی مانده به تور آن ها را با درصدی تخفیف ارائه می دهند تا در تور آن ها هیچ جای خالی وجود نداشته باشد؛ بنابراین اگر تور مشهد لحظه آخری چهار ستاره خریداری کردید اطمینان داشته باشید که همان کیفیت تور اصلی را خواهد داشت. دلیل وجود تور لحظه آخری این است که شرکت های هواپیمایی عموماً اتاق های هتل را به تعدادی پیش خرید می کنند. اگر از اتاق های فوق تعدادی فروخته نشود، شرکت برای حداقل کردن ضرر خود قیمت تورهای مسافرتی مشهد را با تخفیف ارائه خواهد داد. همین حالت برای پرواز های چارتری آژانس های هواپیمایی نیز وجود دارد. همین قانون برای تور های زمینی هم صادق است. در نتیجه تور لحظه آخری گزینه ای اقتصادی است که با آسودگی خاطر می توانید از آن استفاده کنید. تور مشهد لحظه آخری زمینی و هوایی در بازار موجود است.

قیمت تور های مشهد

فرودگاه مقصد در تور مشهد

فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد دارای پایانه پرواز های داخلی (پایانه ۱) و پرواز های خارجی (۲) است. مساحت پایانه داخلی ۳۸۰۰۰ متر مربع است. ضلع شرقی ورودی پرواز های داخلی است. پذیرش بار، دریافت کارت پرواز و سوار شدن به هواپیما از ضلع غربی صورت می گیرد. در تور مشهد هوایی این فرودگاه به استقبال شما خواهد آمد.

هتل های لوکس مشهد

در قیمت تورهای مشهد شما می توانید هتل های ۵ یا ۴ ستاره را انتخاب کنید و از خدمات لوکس آن ها بهره ببرید. البته هتل های مشهد هر چه به حرم نزدیک تر باشند قیمت آن ها بالاتر می رود. هتل های پنج ستاره هم چون هتل مجلل درویشی، الماس ۲، سی نور، قصر الضیافه و… هستند. هتل های چهار ستاره هم چون هتل جواد، فردوس مشهد، الماس نوین مشهد، الماس ۱ و… هستند. به طور مثال هتل الماس ۲ تنها هفت دقیقه تا حرم فاصله دارد و امکانات متنوعی دارد مانند رستوران فیروزه، روف گاردن، کافی شاپ، استخر، رستوران گردان و… این هتل دارای ۲۱۷ اتاق با کیفیت عالی است. هتل چهار ستاره فردوس در ۱۰ طبقه و نزدیک به حرم واقع شده است. این هتل دارای رستوران، اینترنت و پارکینگ است. در تور مشهد با انتخاب هتل های لوکس سفری رؤیایی را تجربه خواهید کرد.

قیمت تور مسافرتی مشهد

هتل های دو و سه ستاره

در تور مشهد قیمت مناسب شما می توانید هتل های دو یا سه ستاره با قیمتی متناسب تر انتخاب کنید. هتل خانه سبز مشهد، دیپلمات، سیمرغ فیروزه مشهد، هتل ارس و… از جمله هتل های سه ستاره مشهد هستند. هتل ادریس مشهد، فرید، حلما، مرمر مشهد، هتل الوند مشهد و… نیز هتل های دو ستاره این شهر هستند. هتل دیپلمات هفت طبقه و بافتی نوساز دارد. این هتل دارای انواع اتاق، رستوران، پارکینگ و سالن تشریفات است. هتل تشریفات در نزدیکی راه آهن مشهد واقع شده است و دسترسی آسان به راه آهن دارد. هتل دو ستاره حلما در سال ۱۳۹۴ در نزدیکی حرم اما رضا تأسیس شده است. این هتل ظاهری زیبا داشته و دارای رستوران و پارکینگ است.

قیمت تورهای مسافرتی مشهد

بهترین زمان استفاده از تور مشهد با مناسب ترین قیمت

هوا در فصل تابستان به گرم ترین حالت خود می رسد اما به دلیل تعطیلات، این فصل شلوغ ترین زمان قیمت تور های مشهد است. آب و هوای پاییز کمی سرد و خشک است و این شهر به خلوت ترین حالت خود می رسد. تور مشهد در فصل پاییز قیمت ارزان تری دارد و می توانید تور مشهد خود را به این زمان اختصاص دهید. فصل زمستان در شهر مشهد بسیار سرد است و مسافران کمی به این شهر سفر می کنند. قیمت تورهای مسافرتی مشهد در فصل زمستان به کم ترین مقدار خود می رسد. فصل بهار به دلیل آب و هوای متعادل و تعطیلات نوروزی استقبال فوق العاده ای از شهر مشهد می شود. اگر شلوغی شما را آزار نمی دهد این فصل هم زمانی خوبی برای سفر به مشهد است.

قیمت تور مشهد

مراکز خرید مشهد

در تور مشهد گشت و گذار در بازارها و مراکز خرید این شهر بسیار لذت بخش خواهد بود. مرکز خرید پروما، الماس شرق، آرمان، خورشید، وصال، کاسپین مد، مشهد مال، زیست خاور، فردوسی و … مراکزی هستند که می توانید انواع اقلام مورد نیاز خود را خریداری کنید. بازارهای اطراف حرم مطهر مانند بازار هفده شهریور نیز برای خریدهای سنتی مناسب بوده و می توانید بخشی از تور مشهد خود را در آن جا سپری کنید.

مراکز تفریحی مشهد

علاوه بر زیارت در حرم امام رضا شما می توانید در تور مشهد از جاذبه های تفریحی آن لذت ببرید. آرامگاه فردوسی، پارک کوه سنگی، آرامگاه نادر افشار، سرزمین موج های آبی، پارک ساحلی آفتاب، پارک ساحلی ایرانیان، پارک طبیعی هفت حوض، پارک وکیل آباد، باغ گیاه شناسی، بند گلستان، غار مغان و … از جاذبه های تفریحی شهر مشهد است.