قیمت تور شیراز از مشهد چقدر است ؟

 

 

تور شیراز مشهد با توجه به جاذبه های تفریحی، زیارتی، فرهنگی و تاریخی این دو شهر از اهمیت زیادی برخوردار است. شما چه بخواهید از شیراز به مشهد سفر کنید و یا برعکس، می توانید از تور شیراز مشهد استفاده کنید. قیمت تور شیراز از مشهد با سابقه درخشانی که در این زمینه دارد بهترین سفر را برای شما فراهم می کند.

تور مشهد

از آنجایی که مشهد یک شهر زیارتی است مسافران زیادی در تمام ایام سال به این شهر  سفر می کنند. وجود حرم مطهر امام رضا (ع) اصلی ترین جاذبه این شهر است. از طرف دیگر وجود جاذبه های تفریحی و گردشگری در این شهر باعث جذابیت و محبوبیت شهر مشهد شده است. این شهر تقریبا در تمام روزهای سال شلوغ است و میزبان زائران آقا امام رضا (ع) از سرار ایران و حتی کشورهای دیگر است. پس اگر قصد استفاده از تور شیراز به مشهد را دارید باید زودتر به فکر رزرو این تور باشید بخصوص در مواقع شلوغ  و زمان های پرطرفدار که تورها نیز بسیار شلوغ می شوند. پس این مطلب را دنبال کنید تا شما را با جاذبه های قیمت تور شیراز از مشهد شهر آشنا کنیم.

جاذبه های مشهد

شهر مشهد دارای قدمت زیادی است. این شهر از فرهنگ و تاریخ بسیار غنی برخوردار است اگر از تور شیراز مشهد استفاده کردید حتما از جاذبه های دیدنی این شهر شامل جاذبه های تفریحی، زیارتی، تاریخی و فرهنگی آن دیدن کنید. در اینجا به چند نمونه از این جاذبه ها اشاره می کنیم.

پارک کوهسنگی

این پارک دومین پارک بزرگ و زیبای مشهد است که در دامنه های کوه قرار گرفته است. بازدید از این پارک به تمام کسانی که از تور شیراز مشهد استفاده می کنند توصیه می شود. دریاچه های موجود در پارک، پله های تعبیه شده برای بالا رفتن از کوه، قهوه خانه و رستوران های موجود در این پارک در کنار هم نمای زیبایی به این مجموعه داده اند. این پارک از قدیمی ترین روستاهای مشهد است.

بازار رضا

اگر به قصد خرید به این قیمت تور شیراز از مشهد می روید و یا در پایان سفر خود قصد تهیه سوغات را دارید بازار رضا در نزدیکی حرم پیشنهاد بسیار خوبی است. در برخی مواقع تور شیراز مشهد مسافرانش را به بازدید و خرید از این بازار قدیمی شهر می برد. در هر صورت شما خودتان هم می توانید به این بازار رفته و از اجناس با کیفیت آن خرید کنید.

سرزمین موج های آبی

یکی از سرگرمی های موجود در این شهر سرزمین موج های آبی است این مجموعه یک جاذبه تفریحی کاملا مهیج است که برای کسانی که به شنا و بازی با آب علاقه دارند توصیه می شود. این مجموعه در همه فصل های سال فعالیت دارد.

پارک وکیل آباد

پارک وکیل آباد در انتهای بلواری به همین نام یعنی وکیل آباد قرار دارد. این پارک یکی از تفریح گاه های اصلی مسافران و مردم مشهد است که برای گذراندن اوقات فراغت خود به این پارک می روند. اگر با تور شیراز مشهد به این شهر رفتید حتما از پارک وکیل آباد و باغ وحش آن دیدن کنید.  سایر مناطق گردشگری مشهد که پیشنهاد می کنیم در تور شیراز مشهد حتما از آنها دیدن کنید شامل موارد زیر هستند:

موزه رضوی، موزه نادری، مسجد گوهر شاد، کلیسای حضرت مریم، آبشار ارتکند.

تور شیراز

شیراز یکی دیگر از شهرهایی است که با آب و هوای بسیار خوب و جاذبه های تفریحی، گردشگری و تاریخی خود میزبان مسافران زیادی از سراسر ایران است. از آنجایی که این شهر از فرهنگ و تاریخی غنی برخوردار است توریست های زیادی به این شهر سفر می کنند. ما در این قسمت شما را با این شهر و جاذبه های آن آشنا می کنیم تا در تور شیراز مشهد از این اطلاعات استفاده کنید.

جاذبه های شیراز و قیمت تور شیراز مشهد

برخی جاذبه های شیراز:

ارگ کریم خانی

ارگ کریم خان یکی از جاذبه های تاریخی شهر شیراز است که در دوره زندیه ساخته شده است. از آنجایی که این بنا محل زندگی کریم خان زند بوده است به نام ارگ کریم خانی نامیده شده است. بازدید از این جاذبه تاریخی در شهر شیراز را از دست ندهید.

بازار وکیل

بازار وکیل یکی از آثار تاریخی قدیمی در شهر شیراز است که تمام کسانی که به شیراز سفر می کنند حتما از این بازار کهن و معماری و ساخت آن دیدن می کنند. شیوه ساخت این بازار حکایت مردم آن دوره و تفکراتشان را نشان می دهد.

تخت جمشید

یکی از بناهای شکوهمند شهر شیراز تخت جمشید است که مربوط به زمان امپراطوری هخامنشیان می باشد. حکاکی روی دیوارها، سنگ نوشته ها و فلز نوشته ها منابعی برای شناخت آن دوره هستند. در قیمت تور شیراز به مشهد خود حتما از این بنای تاریخی دیدن کنید.

شکل ۴

نکاتی که در تور شیراز مشهد باید به آنها دقت کنید

اگر قصد استفاده از تور شیراز مشهد را دارید باید به نکات زیر توجه کنید:

-قبل از رزرو تور شیراز مشهد آب و هوای این شهر ها را چک کنید تا بتوانید لباس های متناسب با این فصل ها با خود ببرید.

-برای تور خود از یک چمدان سبک با وسایل اولیه مورد نیاز استفاده کنید سنگین کردن چمدان و بردن وسایلی که کاربردی در طول سفر شما ندارند فقط حمل و نقل وسایلتان را سخت می کند.

-تور شیراز مشهد دارای طرفداران زیادی است بنابراین سعی کنید این تور را به موقع رزرو کنید تا از سفر عقب نمانید.

-در زمان رزرو تور به اطلاعاتی که در سایت برای شما به نمایش گذاشته می شود مانند تعداد شب ها و روزهای اقامت، نوع هتل، تاریخ حرکت و … دقت کنید.

قیمت تور شیراز مشهد

قیمت تور شیراز مشهد به عوامل مختلفی بستگی دارد این که تور شما چه امکانات و خدماتی را برای شما در نظر بگیرد می تواند روی هزینه تور تاثیر داشته باشد. عواملی مانند نوع هتل، نوع تور(زمینی یا هوایی)، وعده های غذایی، نوع ایرلاینی که پرواز را ارائه می دهد(برای تورهای هوایی)، برنامه گردشگری در شهر و … قیمت تور شیراز مشهد را تغییر می دهند.

کلیه این عوامل می توانند روی قیمت تور شیراز به مشهد و قیمت تور شیراز از مشهد تاثیر داشته باشند.

شکل ۵