تور مشهد با فست فود کنجد مشهد

معرفی ویژگی ها و خدمات فست فود کنجد

 

فست فود کنجد ابتدا در تهران با مدیریت بازیگر مشهور سینما و تلویزیون، سیاوش خیرابی افتتاح شد. بعد از استقبال از این فست فود در چندین شهر دیگر نظیر رشت، کرج و … افتتاح شد. در این اواخر در شهر مشهد نیز فست فود کنجد راه اندازی شده است.

نخستین فست فود کنجد مشهد

بر اساس گفته های خود سیاوش خیرابی اولین شعبه فست فود کنجد با تولد اولین برادرزاده وی متقارن شد. این رستوران با کمک دو برادر دیگر سیاوش خیرابی اداره می شود. در ابتدا برای انتخاب نام فست فود دچار تردید بودند. سیاوش خیابی ابتدا تاکید داشت نام برادرزاده اش یعنی برسام را بر روی فست فود بگذارد ولی بعد منصرف شده و نام کنجد را برای رستوران برگزید. علت انتخاب این نام برای این است که بر روی تمامی نان های رستوان کنجد می زنند.

فست فود کنجد مشهد

ویژگی فست فود کنجد

در فست فود کنجد مشهد انواع غذاها فست فودی تهیه می شود ولی سبک پخت آن متفاوت بوده و کاملاً به سبک خانگی پخته می شود. در پخت مرغ و گوشت از روغن به هیچ وجه استفاده نمی شود و مرغ و گوشت به صورت گریل پخته می شوند. در این فست فود  از مواد غذایی تازه و با کیفیت استفاده می شود. پروتیئن های اصلی نظیر گوشت با ادویه های متنوع ایرانی و خارجی مزه دار می شود و یکی از دلایل پرطرفدار بودن فست فود کنجد نیز همین موضوع است. همه غذاها زیر نظر سرآشپز حرفه ای از نظر کیفیتی کنترل می شود و سپس تحویل مشتری می گردد. در فست فود کنجد  بر سرو غذا بر اساس استانداردها سیستم Take away غذاها طراحی و بسته بندی می شوند. نقطه مشترک تمامی برگرها این است که همگی با سس مخصوص کنجد سرو می شوند.

منو فست فود

در رستوران های کنجد انواع پیتزا، برگر و ساندویچ تهیه و عرضه می شود.  اسامی خارجی و جدید نظیر پیتزا فوکاچیا، پیتزا گالینا، کالزونه برگر و یا پیتزا پپینو در منو این فست فود  نیز نظر مردم را به خود جلب کرده است. البته فکر نکنید که این اسامی عجیب و جدید موجب شده تا قیمت های نجومی برای هر غذا باشد. قیمت غذاها حتی برای غذاها ناشناخته تقریبا با قسمت رستوران های دیگر تفاوت زیادی ندارد و قیمت ها منطقی می باشد.

پیتزا ها در فست فود کنجد مشهد شامل برسانا، بوفالو، گالینا، پپینو، فوکاچیا، وجیتا، پپرونی، فونگی و مارگاریتا است. در منو برگرها نیز کالزونه برگر پرسی، کالزونه فیله پرسی، چیزبرگر پرسی، دوبل چیزبرگر پلاس، دوبل چیزبرگر، وانی برگر، آمریکن چیکن برگر، چیزبرگر، ماشروم برگر، بیکن برگر و کلاسیک برگر به چشم می خورد. ساندویچ ها نیز شامل میکس پلاس کنجد، میکس کنجد، بلونیا، چیکن استیک، هات داگ پلاس کنجد، هات داگ مخصوص، هات داگ، ژامبون تنوری و کوکتل پنیر است. منو پیش غذا نیز سیب زمینی پلاس، سیب زمینی سرخ کرده و سالاد سزار دارد.

فست فود کنجد مشهد

افتتاح فست فود کنجد در مشهد

در ادامه گسترش شعبات این فست فود، به شهر مشهد نیز رسید و فست فود کنجد مشهد آماده ارائه سرویس به همشهریان گرامی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *