تور مشهد و فاصله هتل الرحمن مشهد تا حرم

فاصله هتل الرحمن مشهد تا حرم چقدر است ؟

هتل آپارتمان الرحمن بزرگ ترین هتل آپارتمان ایران است. زیربنای این هتل، حدود ۱۰۰۰۰مترمربع است. هتل آپارتمان الرحمن در خیابان اندرزگو می باشد .فاصله این هتل آپارتمان تا باب الجواد کمتر از ۳۰۰ متر است. هتل آپارتمان ها در مشهد درجه بندی نشده اند و ستاره ها در سایت بقچه اشاره تقریبی به سطح خدمات هتل آپارتمان می باشد. هتل آپارتمان الرحمن از نظر سطح خدمات با هتل های دو ستاره تاپ و یا سه ستاره معمولی برابری می کند.

امکانات هتل آپارتمان

هتل آپارتمان الرحمن دارای رستوران با ظرفیت ۴۵ نفر است. صبحانه هتل الرحمن، گرم و سرد به صورت بوفه . نهار و شام منوی انتخابی با بیست نوع غذای مختلف است. از امکانات داخل اتاق های هتل آپارتمان الرحمن می توان سرویس فرنگی، تهویه مطبوع، قفل درب کارتی، مینی بار رایگان، سشوار و تلفن داخلی را نام برد. هم اتاق ها و هم لابی این هتل آپارتمان دارای اینترنت بی سیم می باشد. دید از این هتل به حرم، بستگی به اتاق رزرو شده دارد. امکان تردد وسایل نقلیه تا درب هتل میسر است. این هتل دارای پارکینگ اختصاصی نیز می باشد. هتل آپارتمان الرحمن به دلیل داشتن امکانات مناسب و عالی معمولا در لیست هتل ها در تور مشهد از اصفهان و مشهد از تهران قرار می گیرد.

فاصله هتل الرحمن مشهد تا حرم

فاصله هتل الرحمن مشهد تا حرم و مکان های مهم

یکی از گزینه هایی که مسافران برای اقامت انتخاب می کنند، نزدیکی فاصله محل اسکانشان تا مکان های مهم و هزینه کم محل انتخابی تا سایر مکان هاست.  فاصله هتل الرحمن تا باب الجواد چهار دقیقه پیاده است و فاصله آن تا باب الرضا( درب فلکه آب) حدود ۵۵۰ متر، یعنی شش دقیقه پیاده است. همچنین فاصله این هتل تا خیابان نواب صفوی(بست حرعاملی)، حدود شش دقیقه با خودرو است. تا خیابان شیرازی(بست شیخ طوسی)، حدود چهار دقیقه با خودرو است و فاصله آن با فرودگاه، ده کیلومتر و ایستگاه راه آهن، چهار کیلومتر است.

آدرس هتل الرحمن

هتل آپارتمان الرحمن مشهد در فلکه آب، خیابان خسروی نو، اندرزگو ۸، ابتدای سرشور ۶ قرار دارد. شماره تماس این هتل ۰۵۱۳۲۲۸۱۱۹۱ است

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *