تور هوایی از اردبیل به مشهد با قیمت مناسب

معرفى تور هوایى اردبیل به مشهد مقدس

 

شهر زیارتى مشهد در استان خراسان رضوى واقع شده است. سالانه از سراسر کشور ایران و همچنین کشور هاى دیگر، زائران و مسافران بسیارى به شهر مشهد سفر مى کنند. قیمت تور هوایی اردبیل مشهد همانند دیگر تورهاى مسافرتى شهر هاى مختلف ایران، داراى امکاناتى کامل و جامع براى سفر شما خواهد بود. امکانات رفاهى و تفریحى موجود در تور اردبیل مشهد سبب سفرى با آسودگى خاطر براى مسافران و زائران خواهد شد. قیمت تور هوایی اردبیل مشهد بر اساس عوامل مختلفى از جمله نوع هتل، زمان سفر شما و همچنین تعداد روزهاى تور مى تواند متنوع و متغیر باشد. در ادامه با مطلب زیر همراه ما باشید تا به معرفى کلان شهر زیباى مشهد و تور هوایی از اردبیل به مشهد بپردازیم:

 

تور مشهد از اردبیل

 

شهر مشهد مقدس را با تور مشهد از اردبیل تجربه نمایید.

 

 شهر مشهد، به عنوان دومین شهر مورد جذب زائران مذهبی در جهان محسوب مى شود و این به سبب وجود حرم امام رضا (ع)، هشتمین امام مذهب شیعه است. شهر مشهد در شمال شرقى کشور ایران و مرکز استان خراسان رضوى قرار دارد. سالانه بیش از ۲۵ میلیون مسافر و زائر از سراسر ایران و همچنین کشورهای دیگر به این شهر زیارتى سفر مى کنند. شهر زیارتى مشهد داراى جاذبه هاى زیارتى و سیاحتى بسیارى است که در طول تور مشهد از اردبیل می توانید از آن ها بازدید کنید.

 

تور هوایی اردبیل مشهد

 

جاذبه هاى  زیارتى و تاریخى  شهر مشهد

 

  حرم مطهر حضرت ثامن الحجج (ع) تنها یکى از جاذبه هاى شهر مقدس مشهد می باشد و شما در طول اقامت خود با قیمت تور هوایی اردبیل مشهد مى توانید از جاذبه هاى متنوع این شهر لذت ببرید. شهر مشهد داراى اماکن سیاحتى و فرهنگى بسیارى از جمله آرامگاه باستانى حکیم ابوالقاسم فردوسی، فرهنگ سرای زیباى بهشت و آرامگاه تاریخى میرزا ابراهیم رضوی که در تور مشهد از اردبیل و با استفاده از تورهاى گردشگرى موجود در هتل مى توانید به این اماکن بروید. یکى از جاذبه هاى معروف این شهر مجموعه تفریحى و رفاهى طرقبه است که می توانید در تور هوایی از اردبیل به مشهد به این مجموعه رفته و از امکانات متنوع و طبیعت زیباى آن لذت ببرید. از بناهاى تاریخى و کهن شهر مشهد می توان به مسجد گوهر شاد، میل اخنگان، مسجد ملاحیدر، مسجد هفتاد و دو تن، گنبد خشتی و مصلی طرق اشاره کرد. این اماکن باستانى مربوط به قرن هشتم مى باشد.

مراکز تجارى و جاذبه هاى طبیعى شهر مشهد 

اگر به دنبال خرید سوغاتى و هدایای به یاد ماندنى هستید، مراکز تجارى متعدد شهر مشهد را از دست ندهید، بازار تاریخى امام رضا (ع)، مجتمع تجاری الماس شرق، بازار بین المللی، مجتمع تجاری پروما، مجتمع آلتون، بازار خیام، مجتمع تجاری وصال و … از مراکز تجارى شهر مشهد هستند که مى توانید در تور هوایی از اردبیل به مشهد از آن ها بازدید کنید. به غیر موارد فوق شهر مشهد داراى جاذبه هاى طبیعى بی نظیرى است که در طول تور هوایی از اردبیل به مشهد نباید آن ها را از دست بدهید، از جاذبه هاى طبیعى این شهر مى توان به جاده های طبیعی این شهر مانند ییلاقات زیباى طرقبه، مجموعه رفاهى و تفریحى شاندیز با رستوران هاى متنوع، زشک و پارک جنگلی وکیل آباد اشاره کرد.

همچنین حتماً کودکان خود را به باغ وحش و شهربازى تفریحى وکیل آباد ببرید و آبشار ارتکند، روستای گنک، نغندر، جاغرق، چالی دره در طول تور مشهد از اردبیل را از دست ندهید . یکى از جاذبه هاى گردشگرى مشهد نمایشگاه بین‌المللی شهر مشهد است که در طول سال میزبان نمایشگاه هاى متنوع داخلى و خارجی است. این نمایشگاه به عنوان دومین نمایشگاه بین المللى بزرگ  و فعال در این شهر محسوب مى شود.

 

قیمت تور هوایی اردبیل مشهد

 

پایانه هاى مسافربرى مشهد

شهر مشهد مقدس به عنوان یکى از شهرهاى بزرگ ایران است و داراى سه پایانه، ایستگاه راه آهن و یک فرودگاه بین المللی است که مى توانید براى سفر به شهر مشهد از آن استفاده کنید. براى حمل و نقل درون شهرى مشهد نیز مى توانید از  اتوبوسرانی، تاکسیرانی و قطار شهری (مترو) استفاده نمایید.

 

آب و هواى شهر مشهد

 

در شهر مشهد شاهد آب و هواى متفاوت و متغیرى در طول سال خواهید بود. شهر مشهد بین شمال و جنوب استان خراسان واقع شده است؛ و به طور کلى دارای آب و هوای معتدل و متمایل به سرد و خشک است و به همین دلیل مى توانید تور هوایی از اردبیل به مشهد را در هر چهار فصل سال انتخاب کنید. قیمت تور مسافرتى اهواز به مشهد در فصول بهار و پاییز بالاتر مى باشد و براى قیمت مقرون به صرفه ترى مى توانید تور هوایی از اردبیل به مشهد را به دیگر فصول سال موکول کنید.

 

تور هوایی از اردبیل به مشهد

 

فرودگاه شهر مشهد

 

فرودگاه بین‌المللی شهر مشهد، شهید هاشمی‌نژاد نام دارد. مساحت ۵۴۰ هکتار این فرودگاه در قسمت جنوب شرقی شهر مشهد واقع شده است و به عنوان دومین فرودگاه بین‌المللی پر رفت و آمد در ایران محسوب مى شود و پروازهاى داخلى و خارجى زیادى به این فرودگاه بین المللى رفت و آمد می کنند.

 

تاکسیرانى و قطار شهرى نیز داراى ایستگاه واقع در فرودگاه بین المللى شهید هاشمى نژاد هستند و داراى سرویس ٢۴ ساعته به مراکز شهر مشهد مى باشند.

 

تور مشهد از اردبیل

 

تور هوایی از اردبیل به مشهد

 

شما مى توانید از تور هوایی از اردبیل به مشهد در هر چهار فصل سال استفاده کنید و به شهر زیباى مشهد سفر کنید و از مزایا و امکانات تورهاى مسافرتى بهره ببرید. امکان تعیین تعداد روزهاى تور نیز براى شما وجود خواهد داشت و شما مى توانید به راحتى تعداد روزهاى تور خود را انتخاب کنید. رایج ترین تعداد روز براى تور هوایی از اردبیل به مشهد شامل تور سه، چهار و پنج روزه سفر تور هوایی اردبیل مشهد است که امکان سفرى راحت و با آسودگى کامل را به شما خواهند داد. براى مثال با انتخاب تور هوایی از اردبیل به مشهد سه روزه، در طى سه روز سفر خود به این شهر می توانید از اماکن مذهبى و گردشگرى و مراکز تجارى متنوع مشهد بازدید کنید و بر اساس هتل انتخابى خود از دیگر مزایاى موجود در هتل و تور هوایی از اردبیل به مشهد لذت ببرید.  فاصله شهر اردبیل تا شهر مشهد به صورت تقریبى در حدود ١٠٢۵  کیلومتر است و مدت پرواز شما در تور هوایی از اردبیل به مشهد به طور معمول در حدود ٠١:٢٨ ساعت مى باشد؛ البته مدت پرواز تور هوایی از اردبیل به مشهد، با تغییر جوى و آب و هوایی می تواند کم یا زیاد شود.