تور مشهد با قطار از تهران با قیمت مناسب

تور مشهد با قطار از تهران با قیمت مناسب

 

یکی از بهترین راه‌های مسافرت به خراسان رضوی و زیارت بارگاه امام هشتم تور مشهد از تهران با قطار است و ما در این مطلب مزایای آن را برای شما بیان خواهیم کرد تا اگر شما هم قصد زیارت و سیاحت در خراسان رضوی را دارید از سفر خود لذت ببرید.

ایستگاه قطار تهران در تور قطار تهران مشهد

شما می‌توانید به کمک ماشین شخصی تاکسی و یا حتی خطوط مترو برای تور مشهد با قطار از تهران خود را به ایستگاه راه آهن تهران برسانید ایستگاه راه آهن تهران با تور قطار تهران مشهد به سبک اکسپرسیونیسم و فقط به کمک سیمان و آهن ساخته شده است. در این ایستگاه غرفه‌های خرید مواد غذایی و سایر مایحتاج برای مسافران پیش از سفر قرار دارد.

تور قطار تهران مشهد

ایستگاه قطار مشهد در تور مشهد از تهران با قطار

ایستگاه پایانی سفر شما در تور مشهد از تهران با قطار می‌تواند یکی از ایستگاه‌های مشهد سرخس و یا نیشابور باشد. پیشنهاد ما  به شما انتخاب مشهد به عنوان ایستگاه پایانی در  تور مشهد تهران با قطار می‌باشد. زیرا این ایستگاه تور قطار تهران مشهد یکی از شاهکارهای معماری معاصر است که معمار توانای ایرانی آقای محمد غیابی آن را طراحی کرده است و در آن به وسیله دو طاق بالایی و پایینی مفهوم انسانی را که همواره سعی دارد از زمین به سوی آسمان برود و دست خود را به سوی آسمان بلند کرده نشان داده است. همچنین ۲ ستون عمود برهم نشان دهنده مرد و زن و مفهوم بشریت است را می‌توان در ایستگاه راه آهن تور مشهد با قطار از تهران مشاهده کرد.

تور مشهد با قطار از تهران

مزایای سفر با قطار در تور مشهد تهران با قطار

بهترین و مطمئن‌ترین گزینه برای سفر کردن در ایران تور قطار تهران مشهد هستند چون هر ساله عده کثیری از هم وطنان ما در تصادفات جاده‌ای جان خود را از دست می‌دهند و خسارات جبران نا پذیری به خود و خانواده‌شان وارد می‌کنند. سوانح هوایی نیز هر ساله در کشورمان به دلیل نقص فنی هواپیما اتفاق می افتند و یا پروازهای مهم با تاخییر زیاد انجام می‌شوند و یا کنسل می‌شوند و موجب هدر رفتن زمان شما و ایجاد اخلال در تور مشهد با قطار از تهران می گردد.   پس تور مشهد از تهران با قطار برای شما می تواند بهترین گزینه باشد.  و شما می‌توانید در آسایش و آرامش از سفر کنار خانواده خود لذت ببرید.

تور مشهد از تهران با قطار

انواع قطارها در تور مشهد تهران با قطار

در تور مشهد تهران با قطار گزینه های انتخابی زیاد و متنوعی وجود دارد. شما می توانید قطار های سالنی  که مانند اتوبوس صندلی های آن پشت سر هم قرار دارد و از آن به عنوان قطار اتوبوسی هم یاد می شود انتخاب نمایید. انتخاب دیگر شما در تور مشهد تهران با قطار  می تواند قطار های کوپه ای باشد که با توجه به تعداد نفراتی که همراه شما هستند می توانید قطار با ظرفیت ۴ یا ۶ تخته و یا حتی ۸ تخته را انتخاب کنید. در ضمن اگر تنها تور مشهد تهران با قطار را انتخاب کرده اید می توانید از مسئول تور در خواست کنید که بلیط شما را در کوپه مخصوص آقایان یا بانوان رزرو کند.

با توجه به طولانی بودن مسیر در تور مشهد با قطار از تهران  با قطار ممکن است شما شب را در قطار سپری کنید پس لازم است قطاری را انتخاب کنید که آسایش و آرامش را در هنگام خواب برای شما فراهم کند.بهترین قطارها در حال حاظر غزال زندگی و فدک می باشند که امکاناتی مانند تلوزیون ،وای فای، سیستم صوتی و تصویری، جی پی اس ،رستوران و کافی شاپ را دارند. قطار های زندگی هر روز از تهران به مشهد حرکت دارند. اگر در ماه رمضان سفر کنید برنامه افطار و سحری در قطار ها برگذار می شود و برای نماز به مدت ۲۰ دقیقه در ایستگاه ها توقف دارید.

تور قطار تهران مشهد

مزایای سفر با تور در تور مشهد از تهران با قطار

همانطور که از مزایای سفر با تور قطار تهران مشهد گفتیم حالا می خواهیم برای شما از مزایای سفر با تور بگوییم. تور ها به دلیل اینکه هتل ها و بلیط ها را به صورت چارتر و گروهی تهیه می کنند نسبتا هزینه کمتری را پرداخت می کنند و هزینه هایشان شامل تخفیف می شود.  تور مشهد تهران با قطار علاوه بر اینکه در کاهش هزینه های سفر شما نقش دارد شما را بیمه می کند تا اگر در طول سفر مشکلی برای شما پیش آمد آسوده خاطر باشید که تنها نیستید. در ضمن تور ها با توجه به تجربیاتی که دارند می توانند به شما کمک کنند که از سفر خود بیشترین لذت را ببرید و تمام نکات لازم را در خصوص ایده آل ترین تور مشهد تهران با قطار در اختیار شما قرار خواهند داد.

 

هتل ها در تور مشهد تهران با قطار

با توجه به اینکه در مناسبات خاص ملی و مذهبی مانند ماه مبارک رمضان تعداد مسافرین مشهد مقدس بسیار زیاد می باشد و شما با افزایش هزینه ها مواجه خواهید شد بهترین کار این است که در سفر با تور مشهد تهران با قطار مکان هتل  خود را از لیدر تور خود بپرسید و فاصله آن را با مقاصد تفریحی و زیارتی مورد نظر خود بررسی کنید که در وقت و هزینه های خود صرفه جویی کرده باشید. در طی سفر به مشهد  با تور مشهد تهران با قطار علاوه بر زیارت بارگاه رضوی گذراندن یک روز در طیبعت طرقبه و خوردن شیشلیک و فسنجان‌های مخصوص مشهد و همچنین بازدید از باغ پرندگان و پارک ملت که پیست اسکی و ۱۸ امین چرخ و فلک بزرگ دنیا در آن قرار دارد را در برنامه  تور مشهد با قطار از تهران قرار دهید. و البته پارک آبی برای خودتان و بچه هایی که در سفر همراهتان هستند را فراموش نکنید.