تور مسافرتی مشهد با قطار عادی و لحظه آخری

اطلاعات جامع در خصوص تور مشهد با قطار عادی و لحظه آخری

 

اگر شما هم قصد دارید یک سفر ایمن و خوش به شهر مشهد مقدس داشته باشید، اما هنوز تصمیم نگرفته اید چگونه سفر کنید و از چه وسیله ی نقلیه ای استفاده کنید. ما تور مسافرتی مشهد با قطار  را به شما پیشنهاد می کنیم. شما با تور مشهد و با قطار می توانید یک سفر کاملا ایمن را داشته و در بین مسیر از دیدن مناظر اطراف لذت ببرید. برای خرید تور مشهد با قطار می توانید به وب سایت ما مراجعه کرده و اقدام به خرید این تور بکنید.

تور مسافرتی مشهد با قطار

آشنایی با مشهد و تور مسافرتی مشهد با قطار

مشهد پایتخت معنوی ایران، قلب تپنده ی کشور محسوب می شود. مردم زیادی هستند که آرزوی تشرف به حرم امام رضا (ع) و لذت بردن از جاذبه های گردشگری مشهد را دارند. اما به دلایل مختلف از جمله دوری راه و هزینه های سفر شخصی به مشهد از این آرزو دل می کنند. اما خوشبختانه قیمت تور مشهد با قطار و هواپیما به نسبت یک سفر شخصی بسیار پایین است و شما می توانید با کم ترین هزینه به آرزویتان برسید و به این شهر زیارتی و تفریحی سفر کنید. تور های مختلفی برای سفر به مشهد وجود دارند. از آن جمله می توانیم به تور مسافرتی مشهد با قطار ، هواپیما و… اشاره کنیم. البته در این مقاله می خواهیم بیش تر درباره ی تور مشهد با قطار صحبت کنیم.

تور مسافرتی مشهد با قطار

مزایای تور مشهد با قطار

به تبع مسافرت با هر وسیله ی نقلیه ای مزایا و معایب خاص خود را دارد. در این جا سعی کرده ایم بخشی از مزایای تور مشهد با قطار را معرفی کنیم. مهم ترین مزیت و دلیلی که باعث می شود افراد زیادی مسافرت با قطار را انتخاب کنند، امنیت ویژه ی قطار در برابر سایر وسایل نقلیه نظیر هواپیما و اتوبوس و.. می باشد. در جهان هم به همین شکل است و این وسیله پر استفاده ترین وسیله ی نقلیه بین شهری در جهان محسوب می شود. خوشبختانه خطوط ریلی امروزه در همه جای ایران مجهز شده اند. خصوصا شهر مشهد یکی از مقاصد اصلی سفر های ریلی است و شما تقریبا از هر جایی می توانید با تور مسافرتی مشهد با قطاربه این شهر سفر کنید. نکته ی دیگر این است که شما می توانید یک کوپه ی اختصاصی داشته و فضای راحتی را برای خود و خانواده تان ایجاد کنید. هم چنین می توانید از مناظر طبیعی اطراف نیز لذت ببرید. این سفر بیش تر مناسب افرادی است که دوست دارند با یک جمع خانوادگی و دوستانه سفر کنند و از مدت زمان سفر برای گپ زدن با خانواده و دوستان استفاده کنند و البته اگر عجله ای نیز برای سفر نداشته باشند.

تور مسافرتی مشهد با قطار

ویژگی های تور مشهد با قطار

به دلیل این که سرعت قطار نسبت به هواپیما کند تر است، معمولا تور مشهد با قطار در حدود یک هفته ای انجام می شود، تا شما در این مدت بتوانید از تمامی نقاط گردشگری شهر بازدید داشته باشید. شما می توانید کوپه ی اختصاصی خود را رزرو کنید و فضایی آرام و بدون تنش را برای خانوده تان ایجاد کنید. پس از رزرو بلیط و تور مشهد با قطار شما می توانید بلیط خود را به صورت الکترونیکی دریافت کنید. هم چنین انتخاب درجه و کیفیت هتل نیز بر عهده ی مسافرین گرامی می باشد. شما می توانید از بین هتل هایی که در لیست پیشنهادی قرار داده ایم، هتل مورد نظر خود را انتخاب کنید. گذشته از لذت های سفر با قطار، شما پس از ورود به مشهد بلافاصله توسط ترانسفر هتل به هتل انتقال پیدا می کنید و می توانید ساعاتی را به استراحت بپردازید. هم چنین در این سفر، تورلیدر های مجرب و بومی همراه شما خواهند بود و شما را در تور مشهد با قطار همراهی و راهنمایی خواهند کرد.

تور مسافرتی مشهد با قطار

خدمات و امکانات شما در تور های مسافرتی مشهد

خدمات تور مسافرتی مشهد با قطار با توجه به هزینه ای که پرداخت کرده اید و خدماتی که انتخاب کرده اید متفاوت است. اما این خدمات شامل بلیط رفت و برگشت با قطار، بیمه مسافرتی، ترانسفر رایگان می باشد. هم چنین در داخل هتل محل اقامتتان نیز امکاناتی به شما اختصاص داده خواهد شد. کلیه امکانات رفاهی داخل اتاق ها، رستوران، سالن بازی کودکان، مرکز ورزشی و تفریحی در داخل هتل و اینترنت رایگان از جمله این خدمات و امکانات می باشند. هم چنین شما می توانید از تاکسی های حرم به صورت رایگان استفاده کنید. در مورد امکاناتی که در داخل قطار به شما اختصاص داده خواهد شد در بخش بعدی صحبت خواهیم کرد.

امکانات قطار در تور های مسافرتی مشهد

در قطاری که انتخاب کرده بسته به درجه و کیفیت قطار امکانات مختلفی برای شما ارائه می شود. صبحانه و عصرانه، تلویزیون، کوپه های ۶ تخته یا ۴ تخته، تهویه مناسب از جمله امکانات موجود در کوپه ها می باشد. شما هم چنین می توانید برای صرف ناهار یا شام از رستوران داخل قطار استفاده کنید. یا غذای مورد نظرتان را سفارش داده و در کوپه تان میل کنید. هم چنین در صورت بروز اتفاقات احتمالی می توانید به پزشک قطار مراجعه کرده و درمان شوید.

در انتها امیدواریم سفری خوش و ایمن با خدمات تور ما داشته باشید و از سفرتان لذت کافی را ببرید.