تور زمینی کرمانشاه به مشهد با قیمت مناسب

تور زمینی کرمانشاه به مشهد

مشهد به عنوان یکی از کلان شهرهای زیبای ایران و قطب مذهبی و گردشگری هر ساله پذیرای تعداد زیادی از زائران و گردشگران از ایران و کشورهای مختلف جهان است. اغلب مسافران با هدف زیارت بارگاه حضرت امام رضا (ع) به این شهر زیبا سفر می کنند، هر ساله مخصوصا در مناسب های مختلف تورهای زیادی از شهرهای مختلف به مشهد ایجاد می شوند و افراد زیادی هستند که استفاده از تور زمینی کرمانشاه به مشهد را در مقابل سفر شخصی به دلیل مزایای آن ترجیح میدهند.

در متن زیر تور زمینی کرمانشاه به مشهد را بررسی می کنیم.

تور زمینی کرمانشاه به مشهد

سفر زمینی :

تور زمینی کرمانشاه به مشهد  به دو شیوه سفر با قطار و سفر با اتوبوس انجام می شود. فاصله بین کرمانشاه تا مشهد تقریبا ۱۴۰۰ کیلومتر است  این سفر از مسیر های مختلف انجام می شود و در طول سفر رفت و برگشت می توانید از مناطق دیدنی که در طول مسیر وجود دارد و توسط برنامه ریزان تور انتخاب شده بازدید کنید.

تور زمینی کرمانشاه به مشهد

 

تور زمینی کرمانشاه به مشهد با قطار معمولا هر هفته ۲ بار انجام می شودو زمان این سفر هم ۲۰ ساعت می باشد.  مسیرهای پر تردد توسط اتوبوس برای تور زمینی کرمانشاه به مشهد و بالعکس معمولا یکی از ۳ مسیر زیر هستند:

  • مسیر یک ) مشهد، ملک آباد،نیشابور،سبزوار،داورزن،میامی است از این مسیر به سمت شاهرود،دامغان، سمنان،گرمسار حرکت می کنند و سپس به سوی ایوانکی، تهران(پل افسریه)،اول اتوبان ساوه می روند و سپس از طریق این اتوبان به سمت غرب کشور مسیر خود را ادامه می دهند و از شهرهای ساوه ، غرق آباد، نوبران، فامنین،همدان، اسدآباد گذشته و از این به بعد وارد استان کرمانشاه شده و از شهرهای کنگاور، صحنه،بیستون گذشته به کرمانشاه می رسد.
  •  مسیر دو ) مشهد، ملک آباد،نیشابور،سبزوار،داورزن،میامی است سپس از شهرهای شاهرود،دامغان، سمنان،گرمسار می گذرند و به سمت استان قم و شهر قم می روند سپس از سه راهی سلفچگان به سمت شهر اراک، توره ،زنگینه و بعد از آن به ملایر،نهاوند می روند و بعد مسیر را به سوی استان کرمانشاه و شهرهای،فیروزان،صحنه،بیستون،کرمانشاه ادامه می دهند.
  • مسیر سه ) مشهد، ملک آباد،نیشابور،سبزوار،داورزن،میامی را به سوی شاهرود،دامغان، سمنان،گرمسار ادامه داده و سپس در ادامه به سمت استان قم و شهر قم و جعفریه می روند و از آن جا دوباره وارد جاده ساوه شده و از شهرهای ساوه ، غرق آباد، نوبران، فامنین گذشته و به سمت استان همدان و شهرهمدان حرکت می کنند . سپس از جاده ای که به سوی کرمانشاه می رود حرکت کرده و در این مسیر از شهرهای کوچک اسدآباد،کنگاور، صحنه می گذرند و به سمت بیستون و در نهایت کرمانشاه می رسند.

تور زمینی کرمانشاه به مشهد معمولا شامل بازدید و توقف کوتاه مدت در مسیرهای تفریحی نیز می باشد. همچنین در تور زمینی کرمانشاه به مشهد بسته به نوع تور ممکن است تعداد افراد کمتر یا بیشتر باشند ، هر چه تعداد افراد بیشتر باشد تخفیفات بیشتری برای تور در نظر گرفته خواهد شد. همچنین هتل ها و اماکن تفریحی نیز به تورهای با جمعیت بالا تخفیفات بیشتری خواهند دارد.

اهمیت راهنمای تور :  

در تور زمینی کرمانشاه به مشهد علاوه بر مسئول تور معمولا یک راهنمای خبره  تور را همراهی می کند ، هر گونه سوالی که در مورد مراحل مختلف سفر داشتید می توانید از وی بپرسید. راهنمای تور می تواند بهترین پیشنهاد ها برای اماکن دیدنی و تفریحی را به شما بدهد. بسیار مهم است که با استفاده از تجربیات راهنما بتوانید در طول سفر از تخفیفات و فرصت های ویژه ای که در مراکز تفریحی و تجاری ارائه می شود بهره ببرید.

مهمترین مراکز تفریحی و تجاری :

در طول تور زمینی کرمانشاه به مشهد علاوه بر زیارت مرقد مطهر حضرت اما رضا (ع) ، از معروفترین مراکز تفریحی ، توریستی و تجاری مشهد هم بازدید خواهد شد. از جمله مراکز بزرگ تجاری می توان به  مجتمع تجاری الماس شرق ، مرکز خرید پروما ، مرکز خرید آرمان ، مرکز خرید فردوسی و مشهد مال اشاره کرد ، همچنین مراکز تفریحی مهم این شهر می توان به پارک ملت ، پارک کوه سنگی ، باغ وحش وکیل آباد ، باغ موزه نادری و دریاچه وکیل آباد اشاره کرد. مناطق معروف دیگر خارج از شهر عبارتند از : منطقه طرقبه ، شاندیز ، جاغرق  ، عنبران.

بعد از رسیدن به مشهد در یکی از بهترین هتل ها که توسط مسئولان تور قبلا رزور شده ساکن خواهید شد ، سعی می شود تا محل اسکان شما در بهترین منطقه جغرافیایی مشهد از لحاظ مسیرهای ارتباطی  قرار داشته باشد تا مدت زمان کمتری را برای رسیدن به مراکز اصلی این شهر مانند حرم حضرت رضا (ع) طی کنید.

تور زمینی کرمانشاه به مشهد

نکات مهم تور زمینی کرمانشاه به مشهد :

  • حتما مدارک کامل شناسایی خود و همراهانتان از جمله کارت ملی و شناسنامه را در طول سفر همراه داشته باشید.
  • به قوانین و شرایطی که سرپرست تور اعلام می کند توجه داشته باشید تا از مشکلات احتمالی در طول سفر جلوگیری شود.
  • شماره تلفن ضروری برای ارتباط با راهنما و سرپرست تور را درخواست کنید. تا در صورت بروز مشکل مسئولان تور را در جریان قرار دهید.
  • از مدارک خود به خوبی محافظت کنید تا در طول سفر مشکلی برای مدارک شما پیش نیایید ، در صورتی که مدارک شما مفقود شد هر چه سریعتر سرپرست تور را در جریان قرار دهید تا اقدامات لازم انجام شود.

ما سعی میکنیم بهترین و متنوع ترین بسته های تور زمینی کرمانشاه به مشهد را در اختیار شما قرار دهیم. شما میتوانید متناسب با زمان و هزینه ای که میخواهید بپردازید بهترین تور را انتخاب کنید. در اکثر طول سال تور های زمینی فراوانی به مشهد وجود دارد اما تراکم این تورها در مناسبت های مذهبی ، تعطیلات تابستانه ، اعیاد و نوروز بیشتر می شود. و قیمت این تور ها ممکن است افزایش پیدا کند.

علاوه بر تورهای معمولی ، تورهای دیگری هم هستند که با نام هایی مثل تور لحظه آخری زمینی کرمانشاه به مشهد  ، تور زمینی کرمانشاه به مشهد ارزان قیمت و … شناخته می شوند این تور ها معمولا زمان هایی برگزار می شوند که تراکم مسافرت به مشهد کمتر است ، در این زمان ها به خاطر کم بودن تراکم مسافران  قیمت هتل ها و بلیط وسایل حمل و نقل کاهش پیدا کند و به همین صورت برای بقیه سرویس ها ، در نتیجه قیمت کل تور پایین خواهد آمد.

هدف ما ارائه بهترین تور برای سفر زیارتی و تفریحی شما به شهر زیبای مشهد است، امیدواریم با اعتماد به ما سفری خاطره انگیز داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر درمورد تور زمینی کرمانشاه به مشهد با ما تماس بگیرید.