تورهای مسافرتی از قزوین به مشهد با قیمت مناسب

 

تورهاى مسافرتى از شهر قزوین به مشهد مقدس

شهر زیارتى مشهد در استان خراسان رضوى واقع شده است . سالانه از سراسر کشور ایران و همچنین کشور هاى دیگر ، زائران و مسافران بسیارى به شهر مشهد سفر مى کنند. تورهای مسافرتی قزوین مشهد همانند دیگر تورهاى مسافرتى شهر هاى مختلف ایران ، داراى امکاناتى کامل و جامع براى سفر شما خواهد بود. امکانات رفاهى و تفریحى موجود در تورهای مسافرتی قزوین مشهد سبب سفرى با آسودگى خاطر براى مسافران و زائران خواهد شد. قیمت تورهای مسافرتی قزوین مشهد بر اساس عوامل مختلفى از جمله نوع هتل ، زمان سفر شما و همچنین تعداد روزهاى تور مى تواند متنوع و متغیر باشد. در ادامه با مطلب زیر همراه ما باشید تا به معرفى کلان شهر زیباى مشهد و تورهای مسافرتی از قزوین به مشهد بپردازیم:

 

تورهای مسافرتی از قزوین به مشهد

Imam Reza Shrine

 

 

شهر مشهد مقدس

 

 شهر مشهد ، به عنوان دومین شهر مورد جذب زائران مذهبی در جهان محسوب مى شود و این به سبب وجود حرم امام رضا، هشتمین امام مذهب شیعه است. شهر مشهد در شمال شرقى کشور ایران و مرکز استان خراسان رضوى قرار دارد. سالانه بیش از ۲۵ میلیون مسافر و زائر از سراسر ایران و همچنین کشور های دیگر به این شهر زیارتى سفر مى کنند. شهر زیارتى مشهد داراى جاذبه هاى زیارتى و سیاحتى بسیارى است که در طول تورهای مسافرتی قزوین مشهد می توانید از آن ها بازدید کنید.

 

قیمت تور قزوین مشهد

 

جاذبه هاى زیارتى و سیاحتى شهر مشهد

 

  حرم مطهر حضرت ثامن الحجج (ع) تنها یکى از جاذبه هاى شهر مقدس مشهد می باشد و شما در طول اقامت خود با تورهای مسافرتی قزوین مشهد مى توانید از جاذبه هاى متنوع این شهر زیارتى زیبا لذت ببرید. شهر مشهد داراى اماکن سیاحتى و فرهنگى بسیارى از جمله آرامگاه باستانى حکیم ابوالقاسم فردوسی ، فرهنگ سرای زیباى بهشت و آرامگاه تاریخى میرزا ابراهیم رضوی که در تور قزوین مشهد و با استفاده از تورهاى گردشگرى موجود در هتل مى توانید به این اماکن بروید. یکى از جاذبه هاى معروف این شهر مجموعه تفریحى و رفاهى طرقبه است که می توانید در تورهای مسافرتی قزوین مشهد به این مجموعه رفته و از امکانات متنوع و طبیعت زیباى آن لذت ببرید و ساعات خوشى را در این مکان تجربه کنید.

 

از بناهاى تاریخى و کهن شهر مشهد می توان به مسجد گوهر شاد، میل اخنگان، مسجد ملاحیدر، مسجد هفتاد و دو تن، گنبد خشتی و مصلی طرق اشاره کرد و این اماکن باستانى مربوط به قرن هشتم مى باشد. 

مراکز تجارى و طبیعى در شهر مشهد

 اگر به دنبال خرید سوغاتى و هدایا به یاد ماندنى هستید ، مراکز تجارى متعدد و متنوع موجود در شهر تور قزوین مشهد را از دست ندهید، بازار تاریخى امام رضا (ع) ، مجتمع تجاری الماس شرق ، بازار بین المللی ، مجتمع تجاری پروما ، مجتمع آلتون ، بازار خیام ، مجتمع تجاری وصال و… از مراکز تجارى شهر مشهد هستند که مى توانید در تورهای مسافرتی قزوین مشهد از آن ها بازدید کنید. به غیر از موارد فوق شهر مشهد داراى جاذبه هاى طبیعى بی نظیرى است که در طول تورهای مسافرتی قزوین مشهد آن ها از دست ندهید، از جاذبه هاى طبیعى این شهر مى توان به جاده های طبیعی این شهر مانند ییلاقات زیباى طرقبه ، مجموعه رفاهى و تفریحى شاندیز با رستوران هاى متنوع ، زشک و پارک جنگلی وکیل آباد اشاره کرد.

همچنین حتما کودکان خود را به باغ وحش و شهربازى تفریحى وکیل آباد ببرید و یا آبشار ارتکند ، روستای گنک ، نغندر ، جاغرق ، چالی دره در طول تورهای مسافرتی قزوین مشهد را از دست ندهید . یکى از جاذبه هاى گردشگرى شهر مشهد نمایشگاه بین‌المللی این شهر است که در طول سال میزبان نمایشگاه هاى متنوع داخلى و خارجی است. این نمایشگاه به عنوان دومین نمایشگاه بین المللى بزرگ و فعال در کشور ایران محسوب مى شود.

 

تور قزوین مشهد

 

پایانه هاى مسافربرى مشهد

 

شهر مشهد مقدس به عنوان یکى از شهرهاى بزرگ کشور ایران است و داراى سه پایانه ، ایستگاه راه آهن و یک فرودگاه بین المللی است که مى توانید براى سفر به شهر مشهد از آن استفاده کنید. براى حمل و نقل درون شهرى مشهد نیز مى توانید از  اتوبوسرانی ، تاکسیرانی و قطار شهری (مترو)  استفاده نمایید.

 

آب و هواى شهر مشهد

 

در شهر مشهد شاهد آب و هواى متفاوت و متغیرى در طول سال خواهید بود. شهر مشهد بین شمال و جنوب استان خراسان رضوى واقع شده است؛ اما به طور کلى شهر مشهد دارای آب و هوای معتدل و متمایل به سرد و خشک است و به همین دلیل مى توانید تورهای مسافرتی قزوین مشهد را در هر چهار فصل سال انتخاب کنید. قیمت تور قزوین مشهد در فصول بهار و پاییز بالاتر مى باشد اما اگر به دنبال قیمت مقرون به صرفه ترى براى سفر به مشهد هستید مى توانید تورهای مسافرتی قزوین مشهد خود را به دیگر فصول سال موکول کنید.

 

تورهای مسافرتی قزوین مشهد

ایستگاه راه آهن شهر مشهد

 

راه آهن شهر مشهد ، یکى از راه آهن هاى قدیمى ایران است وبه عنوان ایستگاه راه آهن پر رفت و آمد در ایران محسوب مى شود و داراى دو ایستگاه بارى و مسافربرى مى باشد و ٣٠ درصد از زائران شهر مشهد مقدس از طریق راه آهن اقدام به سفر به این شهر مى کنند و تجربه ى سفرى لذت بخش را با قطار قزوین به مشهد خواهند داشت . تاکسیرانى نیز داراى ایستگاه واقع در ایستگاه راه آهن شهر مشهد هستند و براى مسافران گرامى داراى سرویس ٢۴ ساعته به مراکز شهر مشهد مى باشند.

 

تورهای مسافرتی از قزوین به مشهد

 

شما مى توانید از تورهای مسافرتی قزوین مشهد در هر چهار فصل سال استفاده کنید و به شهر زیباى مشهد سفر کنید و از مزایا و امکانات تور هاى مسافرتى بهره ببرید . همچنین امکان تعیین تعداد روزهاى تور نیز براى شما وجود خواهد داشت و شما مى توانید به راحتى تعداد روزهایى تور سفر خود را انتخاب کنید . رایج ترین تعداد روز براى تورهای مسافرتی قزوین مشهد شامل تور سه روزه مشهد یا چهار روزه و پنج روزه سفر به مشهد است که بدین صورت سفرى راحت و با آسودگى کامل را براى شما  رقم خواهد زد؛ براى مثال با انتخاب تورهای مسافرتی قزوین مشهد سه روزه، در طى سه روز سفر خود به این شهر میتوانید از اماکن مذهبى و گردشگرى و مراکز تجارى متنوع شهر مشهد بازدید کنید و بر اساس هتل انتخابى خود از دیگر مزایاى موجود در هتل و تورهای مسافرتی قزوین مشهد لذت ببرید.  فاصله تورهای مسافرتی قزوین مشهد به صورت تقریبى در حدود ١٠۴٣  کیلومتر است و البته مدت زمان تورهای مسافرتی از قزوین به مشهد می تواند با تغییر جوى و آب و هوایی کم یا زیاد شود.

 

تصویر شماره ی ۶